Blokuotas namas miesto centre, Gintaro g.
Blokuotas namas miesto centre, Gintaro g.
199 999 €
Patrauklios finansavimo galimybės
Patrauklios finansavimo galimybės
Namų kvartalas Slengiuose atitinka kiekvieno kliento lūkesčius
Namų kvartalas Slengiuose atitinka kiekvieno kliento lūkesčius
49000 €
Pirmyn
AtgalTipas
Vietovė
Kaina
Nuo: Iki:
Plotas
Aukštas
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė
Namas pardavimui

Skelbimo ID:

15758

Adresas:

Žadeikiai,

Savivaldybė:

Klaipėdos r. sav.

Plotas:

80 m²

Sklypo plotas:

1700 a.

Kambarių skaičius:

3

Aukštų

1

Namo tipas:

Mūrinis

Šildymas:

Kietu kuru

Būklė:

Tvarkingas

Kaina:

75000 EU 937.5 EU/m²

Aprašymas
Sodyba nuo Klaipėdos nutolusi apie 40 km, įsikurusi kaimo pakraštyje, is visų pusių kaimynų kol kas nėra. Privžziavimas asfaltuotu keliu, nors, važiuojant į Klaipedą, kelią galima trumpinti 10 km važiuojant geru žvyrkeliu. Kursuoja autobusai, kurie nemokamai veža vaikus į mokyklą arba darželį. Nuo sodybos iki Klaipėdos centro apie 25 minutes kelio, iki Baltijos jūros - apie 45 min.
Apie sodyba:
Sklypas 1,7 ha iš kurių apie 40arų namų valdos, visas sklypas aptvertas tvora, atskirta namų zona atskira tvora, kuri iš gatvės pusės apsodinta gyvatvore, kuri, po kelių metų užaugs ir nuo kelio sodybos ir jos kiemo nesimatys. Už kiemo ribos šiais metais iškastas tvenkinys, apie 6-7 arų, giliausia vieta – 6 metrai, kuris pildosi vandeniu, ir tiks įžuvinimui. Ant kranto įrengta vieta kubilui ( jis yra ), kad būtų patogu pripilti ir išleidinėti vandenį. Ūkinės paskirties statiniai remontuotini. Šiuo metu sodyboje laikomos 5 veislinės avys, kurios rudenį turetų atsivesti palikuonių. Sodas kas metai atnaujinamas jaunais sodinukais, taip pat pradėtas ruošti ir jau pasodinta apie 6 arai rudeninių raudonų ir juodų aviečių.
Yra vasarinė virtuvė su pečiumi, kuri ateityje galėtų tapti pirtimi. Prie namo įrengta didelė rąstinė terasa.
Namo išorė renovuota, šiuo metu yra pakeistas stogas, namas apšildytas 10 cm putoplasčiu ir aptinkuotas. Viduje pradėtas vieno kambario remontas, keičiamos ir papildomai apšildomos grindys, yra vizija kaip turetų atrodyti visas namo vidus, taip pat supirkta dalis statybiniu medžiagų. Visame name nauja elektros instaliacija. Virtuvėje atvestas galingesnis kabelis elektrinei viryklei pajungti. Yra dušas, wc. Kanalizacija nubega į Traidenį, kuris įrengtas prieš 3 metus, kadangi buvo prižiūrimas, jokių problemų nei vasara, nei žiemą nėra buvę. Vanduo tiekiamas iš šulinio. Šiuo metu keičiami visi radiatoriai naujais, kapitaliai atnaujinta šildymo sistema, praėjusiais metais pastatytas granulinis pečius ( dar yra galiojanti garantija), kurio sąnaudos sezonui (nuo rugsėjo iki balandžio mėnesio) – 5 tonos granulių. Juo šildomas ir karštas vanduo, kurį taip pat šildyti galima ir elektra.
Antro aukšto įrengti dar nespėjome, yra pradėtos apšildyti grindys, bei dalis stogo konstrukcijos. Atvesti šildymo vamzdžiai.
Sodyboje pastoviai gyvenama, nėra pelesio. Per 4 metus elektra yra dingusi 3 kartus ilgiausiai iki valandos. Yra kabelinė televizija ir wifi internetas.
Galima parduoti ir sodyboje esančius senoviškus baldus (2 spintas, skrynias) bei esamus baldus. Kadangi norėjome atsinaujinti po remonto, tai baldai nėra nauji, bet naudojimui visiškai tinkami.
Kontaktai
846343636; 846345656
860610036; 865683636
info@purijona.lt

Taikos pr. 111, Klaipėda

Tel.: (8-46) 343636

Tel.: (8-46) 345656

Mob:(8-606) 10036

Mob.: (8-656) 83636


El. paštas: info@purijona.lt

NUOTRAUKOS
ŽEMĖLAPIS
2014 © UAB “Purijona” - Nekilnojamas turtas. Visos teises saugomos | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas