10 Žingsnių Imtis Šiandien Pradėti Savo Kūrybinio Verslo

širdies sveikatos prieži?ros medicinos gydytojas

Greitos vištienos salotos, kapoti likusių vištienos ir pridėti šiek tiek šviesos mayo ir/arba ne riebalų graikų jogurto, šiek tiek citrinos sulčių ir citrinos pipirų. Tada sumaišykite kai slivered migdolai ir salierų dėl vištienos salotos, kad jūs galite valgyti su visą kviečių krekerių arba padaryti ½ sumuštinį su nemaltų kviečių duonos.

Jokių abejonių, laimei, buvo išsklaidytos, kai paaiškėjo, kad su atsargūs biudžetą, ir pelno iš savo bute, paprastas, be streso gyvenimo Prancūzijoje buvo reali galimybė. Paprasta yra operacinis žodis. Su griežtą biudžeto, įprastas atributika Londone gyvenimas turėtų būti pamiršti. Mes radome jaukus gîte netoli Tulūzos ir keliavo mūsų sumuštas-iki VW camper, yra atkaklus transporto priemonės, kad kartais reikėjo stumti pradėti.

Mitybos cholesterolio kiekis buvo neteisingai apkaltinta kelti savo cholesterolio kiekį kraujyje metų. Tai paaiškės, kad sočiųjų riebalų ir trans-riebalų yra daugiau įtakingų padidinti cholesterolio kiekį kraujyje. Ir nors kiaušinius ir trynius įtraukti—yra didelis cholesterolio kiekis, jie yra santykinai mažai sočiųjų riebalų. Daug tyrimų buvo padaryta per pastaruosius metus, ir verdiktas yra tai, kad visą kiaušinį, iš tiesų gali būti sveikos mitybos ir dauguma žmonių, neturi didelės įtakos cholesterolio lygį ir širdies ligų riziką.

Bet kaip miestai gavo tankesnis, jie gavo šilčiau. Transporterių juostas iš plytų ir betono transformuoti miesto blokus į krosnims, ačiū, kad miesto šilumos salos efektas", tai yra, kai Amerikos patinimas vidurinės ir aukštesnės klasės šeimų pradėjo hightailing ji aušintuvo kaime. O, kad sukėlė problemą. Mokyklos lankymas nebuvo privalomas tada, ir kabinetai buvo kairę pusę, tuščias, kiekvieną vasarą. Kažkas turėjo duoti.

Žiūrėti savo riebalų ir angliavandenių suvartojimą. Don ' t get me wrong, sveikų riebalų, yra nuostabus. Man patinka kokosų aliejus, avokadai ir riešutai; tačiau, šie maisto produktai yra lengva eiti už borto su ir kalorijų, greitai pridėti iki.


Tiesiog įsitikinkite, kad jums žiūrėti savo tarnauja dydžių, ypač su sūriu! Kaip ir angliavandeniai, aš juos myliu! Jie suteiks jums energijos ir, kad jums jaustis laimingas, bet jums nereikia valgyti 6-colių Metro sandwich jaustis gerai visą laiką. Ieškoti gera angliavandenių šaltinių, tokių kaip vaisiai ar neskaldytų grūdų, pavyzdžiui, avižų ir bolivinės balandos. Maisto produktai, maitinimo!

Kaip Kiesha Raudona sakė, jei norite, mėsainiai, valgyti mėsainį!" Išlaikyti sveiką gyvenimo būdą kolegijoje nereiškia, kad turite atsisakyti dalykų, jums patinka. Jei esate turintys ypač įtemptos darbo dienos suteikite sau pertrauka ir padaryti kažką, kad jums nebūtų paprastai. Nebijokite nutraukti savo rutina už papildomą epizodą Netflix, arba socialinių laiką su draugais, kas dabar ir tada. Pabaigoje dieną, jūsų laimė yra svarbiausias aspektas teigiamą kolegijos patirtis. Gyventi gerai, bus gerai ir džiaugtis gyvenimu!