10 Paprastų Sveiko Gyvenimo Patarimai, Kaip Žemės Diena

10 Paprastų Sveiko Gyvenimo Patarimai, Kaip Žemės Diena

Dauguma jūsų akys virš jūsų darbo vietos. Jūs galite pamatyti, 100 arba tiek žmonių. Statistiškai penkios iš jūsų busying ar kaulų tuščiosios broliai bus miręs, kol jie pasiekia išėjimo į pensiją amžių.

Būdama aktyvi ir išlaikyti sveiką svorį, taip pat padėti užkirsti kelią širdies ir kraujagyslių ligų, mirties priežastis jav.

Apie 60 procentų vyrų virš 60, o moterų-daugiau nei 80 patirsite didelių susiaurėjimas arterijų. Iš tiesų, širdies ir kraujagyslių problemos yra viena iš pagrindinių priežasčių, apatinės galūnių amputacija, ir vyresnio amžiaus žmonėms. Daugelis vyresnio amžiaus suaugusiųjų protezavimo naudotojams gresia širdies ir kraujagyslių problemų, kurios atsiranda dėl neveiklumo.

Reguliarūs fiziniai pratimai taip pat gerina raumenų jėgą ir didina ištvermę, suteikia jums daugiau energijos, sako Mayo Klinikos Pratimas padeda pristatyti deguonies ir maistinių medžiagų, kad jūsų audinių ir gauna jūsų širdies ir kraujagyslių sistemos veikia efektyviau, todėl, kad turite daugiau energijos eiti apie savo kasdieninę veiklą. Ji taip pat padeda padidinti energijos skatinant geriau miegoti. Tai padės jums užmigti greičiau ir gauti giliau miegoti.

Atsiimti kontroliuoti. Yra daug dalykų gyvenime, kad mes negalime kontroliuoti. Tačiau raktas į sveiką gyvenseną yra sutelkiant dėmesį į tai, ką savo mintis ir reakcijas, — dalykus, kuriuos gali valdyti.

Atminkite, Ramybės Malda? Net nonreligious žmonės gali gauti naudos iš šių žodžių: Dievas, suteik man ramybės susitaikyti dalykų, kurių aš negaliu pakeisti; drąsos keisti, ką galiu; ir išminties, kad žinoti skirtumą." Withrow sakė, kad tai yra geras nykščio taisykle streso valdymas.


Tai gali būti svarbus sutelkti dėmesį į ką jūs galite kontroliuoti ir tada atleiskite iš dalykų, kad jūs negalite.

Kaip mankštintis, valgyti teisę paprastai nėra kažkas, kad gali būti pasiektas per naktį. Pradėti su mažų pakeitimų ir lėtai pridėti sveikesnio maisto pasirinkimą, kad jūsų dienos mityba. Jei turite dar nepadarėte, sumažinti savo suvartojamų perdirbtų maisto produktų ir cukraus, ir padidinti savo suvartojamų vandens.

Jūsų dienos mityba, už šviežių daržovių ir vaisių, liesos mėsos gabalai, neriebius pieno produktus, o nesmulkintų grūdų duonos ir grūdų. Jei jūs valgyti dažnai, ieškoti mažesnis riebalų/mažesnis kalorijų funkcijos meniu arba paprašyti jūsų maistas turi būti parengtas sveikesnę. Pavyzdžiui, jei salotos yra kepta vištiena ant jo, paklauskite, ar jums gali būti ant grotelių kepta vištiena vietoje, arba pakeisti bulvytės su žaliomis salotomis arba virtos daržovės.

Sutinku su dauguma dalių ką pasakė, bet aš norėčiau pasakyti, kad taisyklės yra tikrai skirtingas, priklausomai nuo šalies, jūs kalbate apie. Aš buvo pasisekė aplankyti MUS kelis kartus, ir visada yra žmonių, norinčių mokėti už naujų nuotykių, naujų idėjų... Labai skiriasi nuo mano šalies (Ispanija), kur yra beveik 0 galimybes verslininkams. Manau, kad yra dalis šio realybės kasdien, viskas daug paprasčiau.