Užkliūti Carrie Underwood yra Fitneso & Sveikos Gyvensenos Patarimai

Užkliūti Carrie Underwood yra Fitneso & Sveikos Gyvensenos Patarimai

Jei esate nieko panašaus man, jūs visada ieško būdų, kaip gauti daugiau daržovių į savo šeimos mitybą. Gauti vaikai ar smulkmeniškas eaters valgyti daržovių, gali būti sudėtinga! Šiandien aš pasidalinti su jumis, labiausiai sėkmingų ir kūrybingų būdų, radau įtraukti daugiau daržovių į savo šeimos mitybą.


Tiek vandens, kiek mums reikia, tai priklauso nuo įvairių veiksnių, tokių kaip drėgmė, savo fizine veikla, jūsų kūno svorį, bet paprastai mes turime 2.7-3.7 litrų vandens suvartojimo per dieną.

Nes maisto vartojimas padeda apie 20% mūsų skysčių , tai reiškia, kad mes reikia gerti apie 2.0-3.0 litrų vandens, ar apie 8-10 akinius (dabar jūs žinote, kaip 8 stiklines rekomendacijos atsirado!). Vienas iš būdų pasakyti, jei esate hidratuotas — jūsų šlapimas turėtų būti bespalvis arba šiek tiek gelsvos.

Jei ne, jūs ne gauti pakankamai vandens! Kiti požymiai gali būti: Sausas lūpas, burnos džiūvimas, ir mažai šlapintis. Eikite gauti kai vandens pirmą kartą prieš jums toliau šiame straipsnyje!

Darbo reklamos švenčia miego trūkumas? Tai vėlyvojo kapitalizmo. Nemokamai-wheeling Coachella komplektus, kad kažkaip visi atrodo vienodai ir išlaidų tūkstančius dolerių ? Taip pat vėlyvojo kapitalizmo.

Pats pasakytina ir apie tai, wifi-prijungtas $400 sulčiaspaudė, kad ar ne geriau nei žmonių rankas , "Pepsi" reklama, siūlanti Kendall Jenner , United Airlines " priverstiniai pašalinti sėdinčių keleivių, kurie tiesiog norėjo eiti namo, ir šlovingą ledonešis, kad buvo Fyre Festivalis. Frazė—grėsmingas, akademinės, puolame į neviltį, sarkastiškas—staiga pradėjo rodyti visur.

Taigi, aš siūlau jums imtis kūdikio žingsniai - kad vienas nedidelis pakeitimas tuo metu, ir tada klausytis savo kūno! Atsižvelgiant vieno kūdikio žingsnis, vienu metu galite keisti palaipsniui, ir jie jaučiasi vykdytinas, o ne absoliuti. Jums bus daug labiau linkę atlikti pakeitimus savo gyvenimo būdą, ilgalaikis, ir tai yra labai svarbu. Jei norite keisti savo mitybą, kol jums prarasti svorio, kai jūs grįžti prie senų įpročių, jums gauti visus atgal! Ir, jei turite atkreipti dėmesį ir įsiklausyti į savo kūną, jūs žinote, kas jums suteikia energijos ir maitina jūsų, o kas ne.

Medicinos informacija teikiama nėra skirtas būti naudojamas kaip pakaitalas profesinės gydytoją, diagnozės arba gydymo.

Neturėtumėte pasikliauti vien šią informaciją savo sveikatos priežiūros poreikius. Paklauskite savo gydytoją ar sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas jokių konkrečių sveikatos klausimai, kad jūs turite. Be to, nėra įrankis turi būti naudojamas nelaimės atveju. Jei avarinės kyla, jums reikia ieškoti atitinkamą greitosios medicinos pagalbos paslaugas.

Stresas buster, kad aš mokau mano šeima: Jūs negalite kontroliuoti stresines situacijas, bet jūs galite kontroliuoti savo reakcijos į juos. Rami širdis ir protas yra svarbus raktas į sveikatą. O stresas yra gyvenimo faktas, jūs galite padėti savo vaikams išmokti, kaip veiksmingai kovoti su juo. Mokyti juos, kaip atsipalaiduoti per mini-meditacijos, giliai kvėpuoti ir muzikos, kad mellows proto. Poilsis skatina laimingas hormonai. Užuot eikvoti energijos nerimą, padėti jiems sutelkti į sprendimus ir tekinimo problemų į galimybes.